Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marek:

Home
rodzinna firma grecka, produkująca serię wyrobów z użyciem oliwek. Misją założycieli marki Home jest spojrzenie na jedzenie w kontekście budowania silnych więzi pomiędzy członkami rodziny oraz przyjaciółmi. Ich celem jest dzielenie wartości domu ze światem, przyczyniając się do harmonicznego rozwoju życia. Home realizuje domowe receptury z użyciem wyłącznie najlepszych składników, przy zastosowaniu doskonałych metod produkcji gwarantując tym samym najwyższą jakość otrzymanego produktu.

Fivos i Ieron
Gamy marek Vegre. Ieron i Fivos powstały w 2014 roku i obejmują produkty dla smakoszy w sklepach spożywczych i supermarketach, takie jak Fivos z suszonymi pomidorami, Fivos oliwa z oliwek, oliwki Ieron itp. Wszystkie te produkty najwyższej jakości Karnos, Ieron i Fivos produkowane są w Grecji, od ściśle wyselekcjonowanych producentów z Krety, Mityleny, Mykeny, Peloponezu i gdzie indziej, którzy używają czystych Greckich surowców i łączą nową technologię z tradycyjnymi metodami produkcji, przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych standardów jakości.
Nefeli
Nefeli to ekskluzywna linia oliwy z oliwek firmy Antigonos. W swojej działalności firma kładzie duży nacisk na restrykcyjną selekcję oliwek przeznaczonych do tłoczenia oliwy. Zachowując wszystkie standardy, posiadając certyfikaty jakości oraz dokładając wszelkich starań w procesach produkcyjnych Antigonos dostarcza oliwy najwyższej jakości, bogate w witaminy A, B, C, D, kojące dla układu nerwowego, w postaci oliwy Nefeli.
Greek Food Origins
Firma proponująca greckie produkty regionalne wysokiej jakości Produkty oferowane przez firmę nie zawierają konserwantów, wytwarzane są z zachowaniem wysokiej jakości. Dewiza Origins to „dobre samopoczucie, naturalność produktów oraz synonim luksusu”. Kształtowanie samopoczucia poprzez smakowanie ma na celu nakreślenie nowych trendów w szeroko pojętej gastronomii. Pamięć o tradycjach rodzinnych, wmieszanie w klasykę elementu nowoczesności tworzy jedne z bardziej unikalnych kombinacji smakowych.

Da Michele
Da Michele to linia aromatycznych konfitur z papryki. Lekka konsystencja, momentami przypominająca frużelinę, delikatny aczkolwiek niezwykle ożywczy smak skusi każdego. Produkty bez użycia konserwantów, ze świeżych produktów, z zachowaniem tradycyjnej receptury to cechy charakterystyczne Mondial Foods – właściciela marki Da Michele.
Agiolia
Agiolia to nazwa najwyższego punktu w regionie Peloponez w południowej Grecji. Głównym celem producenta jest wykrozystanie bogactwa lokalnego rolnictwa poprzez staranny dobór upraw oraz systematycznej kontroli rezultatów. Organiczna oliwa z oliwek ultra-premium produkowana jest z jednej z odmian oliwek Koroneiki. Tłoczenie odbywa się w ciągu 24 godzin od zbioru, w temperaturze poniżej 27*C. Natychmiast po tłoczeniu – dla potwierdzenia jakości - wykonywane są testy jakościowe przez niezależne laboratoria z Aten.
Peter’s Deli
firma z wyspy Kea. Założyciele stawiają na połączenie nowoczesności z wyrafinowaną klasyką. Użycie świeżych warzyw oraz ziół to coś, co ich wyróżnia. Musztarda ziołowa z organicznym rozmarynem, tymiankiem i szałwią; chutney z bakłażana; ostra musztarda z papryczkami habanero – to tylko mały wycinek tego, co posiadamy w naszej ofercie.
Olivi
Oliwa z oliwek extra virgin marki Olivi pochodzi z regionu Kalamata w południowej Grecji. Oliwki użyte do produkcji oliwy dojrzewają w najbardziej sprzyjających warunkach – na obszarze 150 akrów rośnie 3000 drzew oliwnych. Słodki, łagodny klimat oraz wapienna gleba to najbardziej optymalne otoczenie dla rozwoju oliwek. Od tysięcy lat (do dnia dzisiejszego) oliwki przeznaczone do produkcji oliwy Olivi zbierane są wyłącznie ręcznie, na przełomie grudnia i stycznia. Po zerwaniu oliwki są natychmiast transportowane do centrum produkcyjnego, gdzie z udziałem certyfikowanej ekologicznej prasy tłoczony jest olej. Oliwa wyciskana jest na zimno, nie jest poddawana procesowi filtracji – wręcz przeciwnie – pozostawiona jest do naturalnej destylacji przez 2 miesiące zanim trafi do butelek. W środowisku koneserów oliwa z oliwek Olivi uznawana jest za jedną z oliw najwyższej jakości na całym świecie. Oliwa Olivi posiada bardzo niski poziom kwasowości (maksymalnie 0.3), lekko owocowy posmak oraz delikatny aromat, co czyni ją wyróżniającą się na rynku oliwy z oliwek.