O nas

Opowiadając się za zdrowym stylem życia, firma DAMECO zdecydowała się objąć swym patronatem markę Natureat. Nasze motto brzmi: „Przez żołądek do piękna". Produkty, które oferujemy, dedykowane są wszystkim, którzy zdrowie i dobre samopoczucie stawiają na piedestale szczęśliwego życia. Współpracując bezpośrednio z producentami, oferujemy najlepsze i wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które same w sobie posiadają maksimum witamin i wartości odżywczych.

________________________________________
Flagowym produktem naszego asortymentu jest oliwa z oliwek extra virgin, czyli z oliwa z pierwszego tłoczenia. Tej najwyższej jakości produkt, który jest podstawowym tłuszczem w diecie śródziemnomorskiej, zawiera jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które hamują rozwój miażdżycy poprzez obniżanie ilości złego cholesterolu. Oliwa z oliwek jest bogata w witaminy A, E, D, K. Pomaga przy stwardnieniu tętnic, kamicy żółciowej, nieżycie i owrzodzeniu żołądka. Wspaniale oczyszcza i reguluje procesy trawienia. Opóźnia procesy starzenia poprzez zwalczanie wolnych rodników oraz korzystnie wpływa na wzrost kości u dzieci. U osób chorych na cukrzycę asymiluje cukry i wyrównuje ich poziom we krwi. W ramach profilaktyki zdrowotnej, zaleca się stosowanie na czczo jednej łyżki stołowej oliwy z pierwszego tłoczenia dziennie.

________________________________________
Obecnie jesteśmy jedynym dystrybutorem greckich firm NIKOLOPOULOS oraz ANTIGONOS w Polsce.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości - naturalnej i organicznej. Pragniemy podążać za filozofią SLOW FOOD, sprzeciwiając się obecnemu, szybkiemu tempowi życia oraz propagując myśl, że dobre, wysokojakościowe jedzenie jest zmysłową przyjemnością i inwestycją, na którą stać każdego z nas.

Wartości

W pełni utożsamiając się z trendem Slow Food, starannie wybieramy i oferujemy produkty jak najmniej przetworzone i tradycyjne. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego większość naszego asortymentu jest sprowadzana bezpośrednio z Grecji czy Włoch. Slow Food to tylko część filozofii Slow Life, która propaguje pogląd, aby nieco zwolnić obecne tempo życia i zacząć cieszyć się każdą chwilą naszego życia. Pośpiech i pęd są wrogami zdrowego stylu życia, a to właśnie bycie zdrowym daje nam siłę, witalność i pogodę ducha. Jedzenie ma być przyjemnością, chwilą relaksu i odpoczynku. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, zapewnią Państwu ucztę zarówno dla ducha, jak i ciała.
Dalajlama, zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości, odpowiedział:
"Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze.
Następnie poświęca swoje pieniądze, by odzyskać zdrowie.
Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością,
że nie cieszy się z teraźniejszości.
W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości.
Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć,
po czym umiera tak naprawdę nie żyjąc"