Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

      Czynimy starania aby zostać liderem w segmencie importu i dystrybucji autentycznych produktów greckich. W czasie naszej działalności wypracowaliśmy sobie status rzetelnego Partnera na rynku produktów greckich , nawiązując liczne kontakty z wytwórcami najwyższej jakości oliwy z oliwek oraz oliwek. Nasze działania charakteryzuje dbałość o pochodzenie produktów, ich certyfikacja oraz wpływ na Konsumenta. Starannie selekcjonujemy produkty wchodzące do oferty, kładąc szczególny nacisk na gwarancję jakości i smaku

Misja
      Naszą misją jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości - naturalnej i organicznej. Pragniemy podążać za filozofią SLOW FOOD, sprzeciwiając się obecnemu, szybkiemu tempowi życia oraz propagując myśl, że dobre, wysokojakościowe jedzenie jest zmysłową przyjemnością i inwestycją, na którą stać każdego z nas.

Wartości
      W pełni utożsamiając się z trendem Slow Food, starannie wybieramy i oferujemy produkty jak najmniej przetworzone i tradycyjne. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego większość naszego asortymentu jest sprowadzana bezpośrednio z Grecji czy Włoch. Slow Food to tylko część filozofii Slow Life, która propaguje pogląd, aby nieco zwolnić obecne tempo życia i zacząć cieszyć się każdą chwilą naszego życia. Pośpiech i pęd są wrogami zdrowego stylu życia, a to właśnie bycie zdrowym daje nam siłę, witalność i pogodę ducha. Jedzenie ma być przyjemnością, chwilą relaksu i odpoczynku. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, zapewnią Państwu ucztę zarówno dla ducha, jak i ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl