Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Nasza przygoda z żywnością zaczęła się w Grecji… a dokładniej od greckiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Aromatycznej, barwnej, esencjonalnej… W czasie naszej działalności stopniowo rozszerzaliśmy asortyment, wypracowując status rzetelnego Partnera na rynku branży spożywczej, nawiązując liczne kontakty bezpośrednio z producentami. Nasze działania charakteryzuje dbałość o pochodzenie produktów i ich odpowiednia certyfikacja.

Obecnie jesteśmy dystrybutorem i importerem wyselekcjonowanych, wartościowych produktów spożywczych z różnych kategorii. Wspólnym mianownikiem jest to, że starannie selekcjonujemy produkty wchodzące do oferty, kładąc szczególny nacisk na gwarancję jakości i smaku. Zaopatrujemy zarówno sklepy stacjonarne, jak i duże sieci handlowe. Naszymi odbiorcami są m.in. wybrane sklepy sieci Intermarche. 

W naszym portfelu znajdują się dwie marki własne: Iorgos, pod szyldem którego znajdują się oliwy z oliwek, pasty, hummusy, chałwy i oliwki;   a także Specjały św. Antoniego – produkty, takie jak naturalne soki, powidła i konfitury, które powstają wyłącznie z polskich owoców.

Misja
      Naszą misją jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości - naturalnej i organicznej. Pragniemy podążać za filozofią SLOW FOOD, sprzeciwiając się obecnemu, szybkiemu tempowi życia oraz propagując myśl, że dobre, wysokojakościowe jedzenie jest zmysłową przyjemnością i inwestycją, na którą stać każdego z nas.

Wartości
      Starannie wybieramy i oferujemy produkty jak najmniej przetworzone i tradycyjne. Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego nasz asortyment to wyroby sprowadzane bezpośrednio od producentów. 

Chcąc mieć pewność, że jakość idzie w parze ze smakiem, stworzyliśmy własne marki: Iorgos i Specjały św. Antoniego, które są gwarancją, że dane produkty są wolne od chemii i konserwantów. 

Slow Food to tylko część filozofii Slow Life, która propaguje pogląd, aby nieco zwolnić obecne tempo życia i zacząć cieszyć się każdą chwilą naszego życia. Pośpiech i pęd są wrogami zdrowego stylu życia, a to właśnie bycie zdrowym daje nam siłę, witalność i pogodę ducha. Jedzenie ma być przyjemnością, chwilą relaksu i odpoczynku. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, zapewnią Państwu ucztę zarówno dla ducha, jak i ciała.

Nagrody 

EKOLOGICZNA OLIWA Z OLIWEK Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA IORGOS PREMIUM SPARTA

Dopełnieniem fali sukcesów i zainteresowania produktami naszej marki własnej IORGOS, jest wygrana i złoty medal za produkt: Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia IORGOS PREMIUM SPARTA w kategorii PRODUKT ZAGRANICZNY EKOLOGICZNY, którą otrzymaliśmy  na łódzkich targach NATURA FOOD be ECO 2023. To produkt ekstrakcji na zimno bardzo bogaty w polifenole.

 

EKOLOGICZNA OLIWA Z OLIWEK Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA PHILEOS WCZESNE ZBIORY

Nasza firma w 2022 r  otrzymała na łódzkich targach NATURA FOOD be ECO 2 pierwsze miejsce, czyli złoty medal  za produkt: Organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Phileos WCZESNE ZBIORY w kategorii PRODUKT ZAGRANICZNY EKOLOGICZNY.

Bezpośrednia współpraca z producentem owocuje sukcesami na naszym rynku, a produkt cieszy ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem wśród klientów.

 

ORGANICZNA OLIWA Z OLIWEK PHILEOS

To produkt rolnictwa ekologicznego wytwarzany w certyfikowanych lokalnych gajach oliwnych z oliwek odmiany Koroneiki i Athinolia. Marka PHILEOS cieszy się u nas ogromnym zainteresowaniem, udało nam się ją wypromować na naszym polskim rynku  jako dostawcę dobrej, greckiej oliwy z oliwek. Nasza praca opłaciła się i  Organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia  Phileos od Sparta uzyskała aż dwie nagrody:

  • złoty medal za pierwsze miejsce w kategorii PRODUKT ZAGRANICZNY EKOLOGICZNY na łódzkich targach NATURA FOOD be ECO 2021

     

  • pierwsze miejsce w 7 Międzynarodowych Targach EKOstyl 2019 w Bielsku-Białej jako Skarb Natury

 

 

OLIWKI NADZIEWANE MIGDAŁEM IORGOS PREMIUM

Pod naszą marką własną IORGOS można odnaleźć pyszne, greckie oliwki nadziewane migdałem. Wysoka akość produktu, design opakowania, smak – zaowocowały w 2021 r. Kryształową nagrodą na 9  Międzynarodowych Targach EKOstyl 2019 w Bielsku-Białej.

 

BIO SOK Z JAGODY KAMCZACKIEJ SPECJAŁY ŚW. ANTONIEGO

Ekologiczny sok z jagody kamczackiej naszej marki Specjały św. Antoniego uzyskał wyróżnienie na łódzkich targach NATURA FOOD be ECO 2023 w kategorii PRODUKT NATURALNY POLSKI.

Doceniany został prosty skład soku, czyli 100 % BIO sok z jagody kamczackiej, bez dodatku cukru  i konserwantów – w całości naturalny produkt o prozdrowotnych właściwościach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl