Producenci

CULTERRA

Culterra to marka, która stawia sobie za cel dostarczanie wyjątkowych doznań smakowych i wzbogacanie Twojego kulinarnego doświadczenia. Produkty są wynikiem pasji i poświęcenia dla doskonałych smaków, które sprawią, że Twoje potrawy staną się prawdziwymi dziełami sztuki kulinarnej.

Oliwy z oliwek najwyższej jakości są owocem pierwszego tłoczenia, zachowując w sobie naturalną świeżość i bogactwo smaku. Dzięki starannie dobranej selekcji oliwek, możesz cieszyć się aromatem słońca i bogactwem śródziemnomorskich terenów, bez kompromisów w jakości.

Dodatki smakowe, które oferujemy, takie jak czosnek, cytryna, bazylia, pomarańcza czy czarna trufla, stanowią doskonałe uzupełnienie oliw z oliwek. Każdy z naszych produktów jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić Ci autentyczne smaki i aromaty, które pobudzą Twoje zmysły.

Marka to gwarancja jakości, pasji i oddania dla kulinarnych doznań. Stawiamy na innowację, aby zaskoczyć Cię nowymi połączeniami smakowymi i otworzyć przed Tobą drzwi do kreatywności kulinarnej.

W Lagouta, małej tradycyjnej wiosce położonej w Minoa Pediada w regionie Heraklion, rosną i kwitną nasze drzewa oliwne wśród gór minojskich, z których pozyskiwana jest nasza oliwa. Drzewa oliwne pełne soków i smaków kreteńskiej ziemi rosną dzień po dniu pod obfitym słońcem na wysokości od 200 do 500 metrów. Dziedzictwo naszych przodków, które ma ponad trzy tysiące lat oraz umiejętność współpracy naszych producentów, daje nam produkt o doskonałych sensorycznych właściwościach tak istotnych dla naszego zdrowia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl