Producenci

Oliwy Phileos zdobyły uznanie i prestiżowe nagrody dzięki linii Phileos of Sparta Organic, która jest produktem rolnictwa ekologicznego uprawianego w certyfikowanych gajach oliwnych w okolicach Sparty. Ta wysokiej jakości oliwa jest tłoczona z niedojrzałych oliwek odmian Koroneiki i Athinolia, co nadaje jej unikalny charakter.

Odmiany Koroneiki i Athinolia są znane ze swojego wyjątkowego smaku i aromatu, a niedojrzałe owoce dodają oliwie intensywnego zapachu oraz wyrazistego smaku. To połączenie sprawia, że Phileos of Sparta Organic to oliwa z olbrzymią głębokością smaku, który może zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Co więcej, ta oliwa jest nie tylko doskonała pod względem smakowym, ale także bogata w polifenole. Polifenole to związki roślinne, które są znane ze swoich potencjalnych korzyści zdrowotnych. Są one silnymi przeciwutleniaczami, które mogą pomagać w ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Certyfikowane gaje oliwne, w których uprawiane są oliwki do produkcji Phileos of Sparta Organic, potwierdzają zobowiązanie do zrównoważonego rolnictwa i ekologii. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkt jest wytwarzany z poszanowaniem środowiska.

Phileos of Sparta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl